Pokoje Gościnne AVA, Gličarova, Polija
Lauku sēta – Gličarova, Polija

Pokoje Gościnne AVA

Pokoje Gościnne AVA, a property with a garden, is set in Gliczarów, 14 km from Railway Station Zakopane, 15 km from Zakopane Aqua Park, as well as 16 km from Tatra National Park.

9,7Izcili · 77 atsauksmesGličarova, Polija1 km no centra (Gličarova)
  • Līdz 3 viesiem
  • Bezmaksas autostāvvieta
  • Bezmaksas WiFi
  • Brokastis
01 / 08
Pokoje Gościnne AVA, Gličarova, Polija – fotoattēls 3

Laipni lūdzam

Pokoje Gościnne AVA

Pokoje Gościnne AVA, a property with a garden, is set in Gliczarów, 14 km from Railway Station Zakopane, 15 km from Zakopane Aqua Park, as well as 16 km from Tatra National Park. It is situated 10 km from Bania Thermal Baths and features private check-in and check-out. There is a picnic area and guests can make use of free WiFi and free private parking.

At the farm stay, every unit is fitted with a wardrobe, a flat-screen TV, a private bathroom, bed linen and towels. The units are equipped with heating facilities.

Guests at the farm stay will be able to enjoy activities in and around Gliczarów, like bike tours. Skiing, hiking and walking tours are possible within the area, and Pokoje Gościnne AVA offers ski storage space.

Gubalowka Mountain is 16 km from the accommodation, while Zespol Willi Stryjnia Podhalanska is 8.4 km from the property.

  • Iecienīta atrašanās vieta – neseni viesi to ir augsti novērtējuši (9,7)
  • Bezmaksas privāta autostāvvieta ir pieejama naktsmītnes teritorijā
Reģistrēšanās
No 16:00 līdz 22:00
Izrakstīšanās
No 08:00 līdz 11:00

Izmitināšana

Numuri un luksa numuri

Pokoje Gościnne AVA piedāvā izvēlei 3 numuru veidus.

Divvietīgs numurs (1 gulta) – Pokoje Gościnne AVA

Divvietīgs numurs (1 gulta)

  • 1 divguļamā gulta
  • Līdz 2 viesiem
  • 16 m²
  • Privāta vannas istaba

The double room offers a dining area, a wardrobe, as well as a private bathroom boasting a shower and a hairdryer. The unit has 1 bed.

  • Tualete
  • Vanna vai duša
  • Dvieļi
  • Gultas veļa
  • Televizors
  • Apkure
  • + vēl 7
Trīsvietīgs numurs – Pokoje Gościnne AVA

Trīsvietīgs numurs

  • 1 vienguļamā gulta un 1 divguļamā gulta
  • Līdz 3 viesiem
  • 17 m²
  • Privāta vannas istaba

The triple room offers a dining area, a wardrobe, as well as a private bathroom boasting a shower and a hairdryer. This triple room provides heating and a flat-screen TV. The unit has 2 beds.

  • Tualete
  • Vanna vai duša
  • Dvieļi
  • Gultas veļa
  • Televizors
  • Apkure
  • + vēl 7

Ērtības

Viss, kas jums nepieciešams

Pārdomātas ērtības komfortablai un bezrūpīgai atpūtai.

  • Bezmaksas autostāvvieta
  • Ģimenes numuri
  • Bezmaksas WiFi
  • Nesmēķētāju numuri
  • Brokastis

Visas ērtības

Vannas istaba

  • Tualetes papīrs
  • Dvieļi
  • Vanna vai duša
  • Privāta vannas istaba
  • Tualete
  • Fēns
  • Duša

Guļamistaba

  • Gultas veļa
  • Drēbju skapis

Teritorija

  • Vieta piknikam
  • Āra mēbeles
  • Dārzs

Virtuve

  • Pusdienu galds

Numura iespējas

  • Drēbju statīvs

Slēpošana

  • Slēpošanas skola(Par papildmaksu)
  • Slēpju glabātava

Mājdzīvnieki

Mājdzīvnieki ir atļauti. Par tiem nav jāmaksā.

Aktivitātes

  • Ekskursijas ar velosipēdu
  • Pastaigu ekskursijas
  • Pārgājieni(Ārpus naktsmītnes teritorijas)
  • Spēļu telpa
  • Slēpošana(Ārpus naktsmītnes teritorijas)

Viesistabas zona

  • Ēdamistabas zona

Elektronika un tehnoloģijas

  • Plakanā ekrāna televizors
  • Televizors

Internets

Bezvadu internets ir pieejams visā naktsmītnē un ir bez maksas.

Autostāvvieta

Bezmaksas privāta autostāvvieta ir pieejama naktsmītnes teritorijā (rezervējums nav nepieciešams).

Pakalpojumi

  • Privāta reģistrēšanās / izrakstīšanās

Vispārīgi

  • Smēķēt aizliegts visā naktsmītnē
  • Apkure
  • Ģimenes numuri
  • Nesmēķētāju numuri

Piekļūstamība

  • Augšējos stāvos var nokļūt tikai pa kāpnēm

Jūsu atpūta gaida

Jūtieties kā mājās

Atpūtieties komfortā un atklājiet, ar ko valdzina Gličarova.

Pārbaudīt pieejamību

Atrašanās vieta

Kā mūs atrast

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 9,7.

Adrese

Tatrzanska 3A , 34-425 Gliczarów, Polija

Attālums

Gličarova – 1 km attālumā

Reģistrēšanās no 16:00 līdz 22:00

Izrakstīšanās no 08:00 līdz 11:00

Kas atrodas tuvumā

Kas atrodas tuvumā

  • Tatra National Park3,9 km
  • Zespol Willi Stryjnia Podhalanska5,3 km
  • Karczma5,6 km
  • Zespół Willowy8 km
  • Willa Pyszna13 km
  • Sala Zabaw dla Dzieci - Małpi Gaj13 km
  • Willa Góralka13 km
  • Willa Osobita13 km
  • Zespół Pensjonatu Marilor13 km
  • Rówień Krupowa14 km

Restorāni un kafejnīcas

  • RestorānsWidok2,7 km
  • RestorānsKarczma pod Dębem2,7 km
  • RestorānsKrystynka2,9 km

Iecienītākie apskates objekti

  • Szymanowski Muzeum14 km

Vietējā ainava

  • MežsZajączyniec8 km
  • Kalnskalns Nosal13 km
  • Kalna virsotneWielki Giewont (1895m)13 km

Sabiedriskais transports

  • VilciensPoronin6 km
  • VilciensBiały Dunajec6,9 km

Tuvākās lidostas

  • Popradas-Tatru lidosta58 km

Norādīti īsākie aptuvenie attālumi kājām vai ar automašīnu. Faktiskie attālumi var atšķirties.

Noderīgi zināt

Naktsmītnes noteikumi

Noteikumi un praktiska informācija jūsu uzturēšanās laikam naktsmītnē Pokoje Gościnne AVA.

Reģistrēšanās

No plkst. 16:00 līdz 22:00

Izrakstīšanās

No plkst. 08:00 līdz 11:00

Bērni un gultas

Noteikumi par bērniem

Jebkura vecuma bērni var šeit uzturēties.

Noteikumi par bērnu gultiņām un papildgultām

Šajā naktsmītnē nav pieejamas bērnu gultiņas un papildgultas.

Nav vecuma ierobežojumu

Reģistrācijai nav vecuma ierobežojumu

Mājdzīvnieki

Bezmaksas!

Mājdzīvnieki ir atļauti. Par tiem nav jāmaksā.

Smēķēšana

Smēķēšana nav atļauta.

Ballītes

Ballītes/pasākumi nav atļauti

Valodas, kurās runā personāls

angļu

Svarīga informācija

  • Šajā naktsmītnē nedrīkst rīkot vecmeitu un vecpuišu ballītes, kā arī citus tamlīdzīgus pasākumus.
  • Uzturoties naktsmītnē kopā ar bērniem, lūdzu, ņemiet vērā, ka naktsmītnei ir juridisks pienākums piemērot nepilngadīgo aizsardzības standartus, lai noteiktu nepilngadīgo personu identitāti un viņu attiecības ar pieaugušo, ar kuru kopā viņi uzturas.

BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi

Viss, ko vēlaties zināt par uzturēšanos naktsmītnē Pokoje Gościnne AVA.

Kādas brokastis piedāvā Pokoje Gościnne AVA?+

Uzturēšanās laikā Pokoje Gościnne AVA saviem viesiem piedāvā brokastis.

Kādus numurus piedāvā Pokoje Gościnne AVA?+

Pokoje Gościnne AVA piedāvā šādus numuru veidus: Divvietīgs numurs (1 gulta); Trīsvietīgs numurs; Divvietīgs numurs (1 gulta) ar balkonu.

Cik viesus var izmitināt Pokoje Gościnne AVA?+

Lielākais numurs, ko piedāvā Pokoje Gościnne AVA, paredzēts līdz 3 viesiem.

Kādi ir reģistrēšanās un izrakstīšanās laiki naktsmītnē Pokoje Gościnne AVA?+

Reģistrēšanās: No 16:00 līdz 22:00. Izrakstīšanās: No 08:00 līdz 11:00.

Vai naktsmītnē Pokoje Gościnne AVA ir autostāvvieta?+

Bezmaksas privāta autostāvvieta ir pieejama naktsmītnes teritorijā (rezervējums nav nepieciešams).

Vai naktsmītnē Pokoje Gościnne AVA ir Wi-Fi?+

Bezvadu internets ir pieejams visā naktsmītnē un ir bez maksas.

Vai naktsmītnē Pokoje Gościnne AVA drīkst uzturēties ar mājdzīvniekiem?+

Bezmaksas! Mājdzīvnieki ir atļauti. Par tiem nav jāmaksā.

Cik maksā uzturēšanās naktsmītnē Pokoje Gościnne AVA?+

Cenas naktsmītnē Pokoje Gościnne AVA ir atkarīgas no jūsu ceļojuma datumiem un izvēlētā numura. Aktuālās cenas skatiet piedāvājumā augstāk.

Vai naktsmītnē Pokoje Gościnne AVA ir restorāns?+

Naktsmītnē Pokoje Gościnne AVA restorāns nav norādīts. Kafejnīcas un restorāni var būt pieejami tuvumā (Gličarova).

Kādas ērtības piedāvā Pokoje Gościnne AVA?+

Pokoje Gościnne AVA piedāvā: bezmaksas autostāvvieta un dārzs.

Cik tālu Pokoje Gościnne AVA atrodas no pilsētas Gličarova centra?+

Gličarova atrodas 1 km attālumā no naktsmītnes Pokoje Gościnne AVA.

Kādās valodās runā naktsmītnē Pokoje Gościnne AVA?+

Naktsmītnes Pokoje Gościnne AVA personāls runā šādās valodās: angļu.

Viesu atsauksmes

Ko saka mūsu viesi

9,7

Pamatojoties uz 77 viesu atsauksmēm

Personāls
10,0 no 10
Iespējas
9,7 no 10
Tīrība
9,8 no 10
Komforts
9,8 no 10
Atbilstība cenai
9,9 no 10
Atrašanās vieta
9,7 no 10
Bezmaksas bezvadu internets
10,0 no 10

“widok na tatry cudny, pokoje czyste, swiezo wyremontowane i maja wszystko czego mozna potrzebowac, gospodyni to dobra i mila kobieta a sniadania ktore przygotowuje pyszne! polecam”

L
LenaPolija
Ģimene · 2026. g. jūlijs

“Bardzo czysto, przemiła gospodyni, smaczne śniadanie. Polecamy!”

A
AnastazjabPolija
Individuāls ceļotājs · 2026. g. augusts

“Cudowne miejsce”

J
JoannaPolija
Ģimene · 2026. g. augusts

“Piękne widoki z balkonu, nieskazitelna czystość pokojów i bardzo dobrze wyposażona kuchnia dla gosci oraz cisza i spokój a zarazem bliskość Zakopanego i okolic. Przemiła właścicielka oraz pyszne posiłki do zamówienia w domowej kuchni.”

B
BulkaPolija
Individuāls ceļotājs · 2026. g. jūlijs

“Widok na góry. Bardzo dobry kontakt z właścicielką. Bardzo dobre śniadanko, ekspres do kawy. Czystość w pokojach, łazienkach.”

B
BolesławPolija
Individuāls ceļotājs · 2026. g. jūlijs

“Bardzo miła i pomocna właścicielka. Mogę spokojnie polecić każdemu. Blisko do Bukowiny, Białki i widoki na całe pasmo górskie przepiękne.”

E
EdytaPolija
Ģimene · 2026. g. jūnijs

“fajny pensjonat pod Tatrami”

K
KrzysztofPolija
Ģimene · 2026. g. februāris

“To był fantastyczny tydzień w górach.”

R
RoksanaPolija
Ģimene · 2026. g. februāris

Jūsu ceļojums sākas šeit

Sāciet savu atpūtu

Iepazīstiet, ar ko valdzina Pokoje Gościnne AVA. Nodrošiniet sev labāko cenu un izbaudiet neaizmirstamu atpūtu.

Rezervēt tagad

Labākās cenas garantija